Last minute

Toužíte zabalit kufry a někam odjet? Tak proč to neuděláte? Kupte si nové plavky, zabalte pár svršků na sebe a odleťte třeba ještě tento týden k moři. A ne jen tak někam, ale na Malorku. Ročně je na Malorce přes 300 slunečních dní, tak se nebojte špatného počasí ani v zimě. Letadlem se tam dostanete za pár hodin. Ráno můžete ještě chodit v deštivé Praze  a večer se procházet po plážích. A na Malorce nejsou jen pláže, i když tam směřuje většina turistů, zejména díky bohatému nočnímu životu, které Mallorca last minute nabízí.

Malorka má i krásné pohoří Tramuntana, které je ideální pro větší výšlapy. Jaké to asi je vylézt na opravdu vysoký kopec a odevšad vidět jen moře? Tento pocit zažijete jen na Malorce. Proto neváhejte a rezervujte váš last minute zájezd na Malorku ještě dnes!

Procvičte španělštinu na Malorce

Že už jste španělsky dlouho nemluvili, anebo jste k tomu neměli nikdy příležitost? Proč nespojit příjemné s užitečným? Na Malorce si během příjemné dovolené užijete do sytosti i španělštiny. A navíc místní obyvatelstvo je velice přátelské a rádi vám s pernými začátky pomohou. Podívejte se na bohatou nabídku, kterou pro vás německé cestovní kanceláře v podobě last minute zájezdů, naučte se španělsky přímo od Malorčanů a najděte si nové přátele!

A co takto navštívit jiné last minute destinace?

 

Dubaj last minute Řecko last minute Egypt last minute Turecko last minute Srí Lanka last minute
Thajsko last minute Kuba last minute Kanárské ostrovy last minute Kuba last minute Dominikánská republika last minute

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.7 CZK

USDUSD = 22.13 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist