Zájezdy

Chcete k moři a zároveň chcete poznat zem s bohatou historií? Malorka má všechno a ještě mnoho jiných zajímavostí navíc. Ostrov byl osídlen již dlouho před Kristem a z té doby nám zůstalo mnoho památek. Pro toho, kdo se zajímá historií, je tedy Malorka ideálním místem pro dovolenou. A i pro toho, koho zajímá příroda, je Malorka to pravé. Pohoří Tramuntana je skvělé pro pěší výlety, díky kterým poznáte místní faunu a floru a užijete si skvělý výhled na okolní ostrovy.

Na Malorce žije mnoho vzácných druhů ptactva – rozhodně je při svých toulkách spatříte i vy. Nezapomeňte si vzít kvalitní fotoaparát, ať vám žádný ptáček neuletí. Proto neváhejte a rezervujte vaše last minute zájezdy na Malorku ještě dnes!

Na Malorce se nemůžete nudit

Pro turisty je na Malorce přichystáno spousta překvapení. Počínaje zajímavými pamětihodnostmi, poutavou přírodou, tak i krásnými a nepřeplněnými plážemi. Samozřejmostí jsou dostupné veškeré vodní sporty, kterých si můžete užívat dosyta v přímořských letoviscích. Půjčete si vodní skútr, udělejte si potápěčský kurz a nebo si jen tak užívejte volna na pláži. Dovolená na Malorce je ideální i pro děti. Nepromarněte jedinečnou šanci a objednejte si zájezd na Malorku již dnes!


Vychutnat si last minute zájezdy i do dalších zemí nemusí být špatné

Dubaj last minute Řecko last minute Srí Lanka last minute Egypt last minute Turecko last minute
Thajsko last minute Kuba last minute Kanárské ostrovy last minute Dominikánská republika last minute Kuba last minute

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.7 CZK

USDUSD = 22.13 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist